Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Glommengata
  • Beskrivelse: Gangveg siden av Glommengata mellom jernbanestasjonen og gamlebrua er full av snø og det samler seg derfor store mengder med vann her. Nå må dere først fjerne snøen og så bruke kost på traktor for å fjerne vannet. Skal en komme fram tørrskodd nå må en gå ut i vegen. Dette er ikke bra. Vi snakker om trafikksikkerhet, dette er tross alt en hovedgangveg i byen, da må¨en forvente større oppmerksomhet om vegvedlikehold.
    Glommengata
  • Svar: Hei! Takk for din tilbakemelding. Saken er tatt opp med operatøren. Vi beklager at forholdene tidvis var ubehagelige. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle