Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hagbartvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.03.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Hagbartvegen
  • Beskrivelse: I undergangen på Brandval (fortauet under riksveg 2) er det masse is og vann. Problemet er hvert år,men nå har jeg sett at unger/ungdom går over rv2 i stede for å gå i vannet. Det er livsfarlig,så nå håper jeg noe blir gjort ganske fort.
    Hagbartvegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Vi skal se nærmere på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle