Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurastien 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kurastien 4
  • Beskrivelse: Kurastien er håpløs og møte biler i. Veldig dype spor. går opp i understellet.
    Kurastien 4
  • Svar: Hei! Vi skal se på forholden på mandag, men høvling blir kun vurdert dersom det er akutt fare for trafikksikkerheten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle