Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiaveien /Svensrudhamna

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bæreiaveien /Svensrudhamna
  • Beskrivelse: Her må det brytes snarest!! Mange biler kommer ikke opp.... Mvh audun
    Bæreiaveien /Svensrudhamna
  • Svar: Hei! Vi var ute i natt, og fortsetter i dag, men kun de verste vegene vil bli tatt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle