Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurastien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kurastien
  • Beskrivelse: Dype spor i veien. Vanskelig og møte biler. Blir slengt ut av veien da vi svinger til hjemme våre.
    Kurastien
  • Svar: Hei! Vi beklager forholdene, men at det er ubehagelige kjøreforhold må vi dessverre leve med i perioder. Vi har ikke resurser til å holde vegen så strøken som vi ønsker. Vi må derfor oppfordre til å tilpasse farten etter forholdene, og at man er skodd for de ulike forholdene som oppstår. med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle