Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordliveien 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.03.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nordliveien 25
  • Beskrivelse: Gatelyset utenfor Nordliveien 25 ble reparert for en uke siden. Nå er det mørkt igjen.
    Nordliveien 25
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Årsaken til at det er blitt mørkt igjen vites ikke. Vi håper å få ordnet dette ved neste utbedringsrunde i uke 12-13. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle