Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre skogvei
  • Beskrivelse: Ekstremt glatt i gangvei mellom nedre skogvei og riksvei 210. Hadde vært fint om noen hadde strødd. Mange har problemer med å gå der.
    Nedre skogvei
  • Svar: Hei! Det har dessverre vært vanskelige forhold i Kongsvinger den siste tiden, og ikke alle veger har blitt strødd. Dette kan skyldes flere ting, bla. at vi ikke har rukket over, eller har prioritert andre steder. Vi beklager dette! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle