Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oldervegen glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Oldervegen glåmlia
  • Beskrivelse: Grusing av speilblank veg. Oldervegen ,Glåmlia. Eldre folk som ikke kommer til post og søppel.
    Oldervegen glåmlia
  • Svar: Hei! Det har dessverre vært vanskelige forhold i Kongsvinger den siste tiden, og ikke alle veger har blitt strødd. Dette kan skyldes flere ting, bla. at vi ikke har rukket over, eller har prioritert andre steder. Vi beklager dette! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle