Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

A.K.Blix veg 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: A.K.Blix veg 38
  • Beskrivelse: Hei håper dere er ute og strøer så vi tar oss fra A.K.Blix veg til stasjonen uten brekke både armer og bein på glatta er det ikke strødd så lar dere høre fra meg i løpet av dagen
    A.K.Blix veg 38
  • Svar: Hei! Når det er glatt er vi ute med alt tilgjengelig mannskap. Dessverre rekker vi ikke over alt, og vi har steder som prioriteres foran andre. I perioder vil man derfor oppleve at forholdene vil kunne være utfordrende. Dersom det er glatt, må man sko seg etter forholdene, noe som gjelder både de som kjører og går. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle