Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krokveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2015
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Krokveien
  • Beskrivelse: Trengs å tynne ut denne skogen nederst i krokveien -Markensveien ellers har dem gjort en kjempe jobb langs strandpromenaden + rundt gamle husmorskole tomta :-)
    Krokveien
  • Svar: Det er ikke kommunen som eier dette område. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle