Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvn3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.03.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tranebærvn3
  • Beskrivelse: Hei, Jeg har en fast turrunde som jeg har gått siden oktober. fra Tranebærvn Tiurvegen ned til Kongevegen Gangvegen over Holthallen og videre retning GIVAS via Otervegen og tilbake Eidskogvegen og opp til Holthallen osv. Det er alt for mange gatelys som er ute av funsjon og det merkelige er at det er de som ikke virket i oktober fortsatt ikke lyser og enda flere har slukket fram til nå. Er det ingen kontroll/oppfølging av gatelysne?
    Tranebærvn3
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er blitt videreformidlet til Eidsiva Energi AS og dette skal være utbedret ved siste utbedringsrunde. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle