Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien
  • Beskrivelse: Kongeveien Krysser Lerkeveien og opp mot Lierrasta - 10 cm frossen is/snø - høye spor og møtende biler må opp på fortauet. Fortauene må strøs.Denne veistubben glemmes ofte. Skolevei til mange barn.
    Kongeveien
  • Svar: Hei! Vi beklager at vi har glemt å svare på denne. Regner med at problemet ikke er aktuelt lenger. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle