Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skjærevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skjærevegen
  • Beskrivelse: Det er fryktelig hølete og jævlig opp hele bakken her, kunne trengt skikkelig skraping og/eller strøing.. Det bor mange eldre oppi her som sier de ikke kan ut og gå eller tør å kjøre bilen sin opp og ned bakken pga fryktelig ujevn og glatt veibane.. Håper det blir fikset :)
    Skjærevegen
  • Svar: Hei! I dag er vi ute med alt tilgjengelig mannskap. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle