Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kabberudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kabberudvegen
  • Beskrivelse: Kassa med sand i bakken er snart tom. Kan dere fylle den opp igjen?
    Kabberudvegen
  • Svar: Hei! Dette vil bli utført- Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle