Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsveg, 2216 Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erling Maulandsveg, 2216 Roverud
  • Beskrivelse: Erling Maulandsveg trenger sårt å bli skrapet. Den har dype spor og det har allerede vært bil av vegen der. Vær så snill å skrap før det skjer alvorlige ulykker. Det er fare for fotgjengere skal bli påkjørt når biler skal passere pga dype julspor.
    Erling Maulandsveg, 2216 Roverud
  • Svar: Hei! Vi har valgt å prioritere de verste vegene først. Andre veger blir bare høvlet ved akutt fare for trafikksikkerheten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle