Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kryss Bergvegen / Rv210

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kryss Bergvegen / Rv210
  • Beskrivelse: Det har blitt en veldig skarp kant i utkjøring Bergvegen og langs Rv210, etter som Rv210 har blitt brøytet hyppig. Kanten er nå såpass høy og skarp at vi har skrapt nedi med bilen, og understellet på bilen har selvsagt lite godt av slikt. Håper dere kan få skrapt ned denne kanten veldig raskt.
    Kryss Bergvegen / Rv210
  • Svar: Hei! Vi ser på dette i dag, mulig det blir høvlet allerede i dag/natt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle