Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

øvre bastudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: øvre bastudvegen
  • Beskrivelse: Hei, Snakket med Givas for en uke siden angående at Øvre Bastudvegen må skrapes. Fikk da beskjed om at det var ikke sikkert dette ble prioritert.Latterlig! Hva skal egentlig til for at en vei skal skrapes?
    øvre bastudvegen
  • Svar: Hei! Det vil bli foretatt høvling i dag og i natt. De verste vegene vil bli prioritert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle