Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Badstuvei
  • Beskrivelse: Hei. Kan dere være så snille å skrape Øvre Badstuvei? Det er veldig sporete der og det er veldig vanskelig og komme ut av sporet. Det er kun 3 spor og da må vi bruke fortauet på vei nedover. Jeg er redd for at det skal skje noe, det er jo skoleveien for en del små barn. På forhånd takk. Vh. Siv Rymoen.
    Øvre Badstuvei
  • Svar: Hei! Vi skal høvle veger i dag og i natt. De verste vegen vil bli prioritert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle