Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alfs gate 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Alfs gate 7
  • Beskrivelse: Fortauet langs Alfs gate er ikke brøytet etter de siste store snøfallene, og det har bygget seg opp en hel del snø/is etter at snøen i gata er blitt skjøvet inn på fortauet. Antar at det er kommunalt brøyteansvar også på fortauet, uten å være sikker på det. Ønsker tilbakemelding på ansvarsforholdet og ønsker selvfølgelig også at fortauet blir brøytet:)
    Alfs gate 7
  • Svar: Hei! Vi skal diskutere saken med GIVAS, og foreta en vurdering av forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle