Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Toresheimvegen
  • Beskrivelse: Skrivervegen inn fra Vardåsvegen og opp mot Toresheimvegen bør skrapes. Den har veldig dype spor og farlige situasjoner kan lett oppstå.
    Toresheimvegen
  • Svar: Hei! Vi vurderer forholdene fortløpende, og er klar over at kjøreforholdene er utfordrende. Vi betegner likevel ikke forholde som så prekære at det vil bli foretatt akutt vedlikehold. De verste vegene vil muligens bli høvlet en natt denne eller neste uke. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle