Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jørgen dales vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jørgen dales vei
  • Beskrivelse: Dette er skoleveien til barna våre, det er en krapp sving og nesten ingen av gatelysene virker. Det er veldig mørkt og veien er veldig uoversiktlig.
    Jørgen dales vei
  • Svar: Hei Kongsvinger kommune har ikke overtatt Jørgen Dales veg med tilhørende veglys pr. dato. Vi ber Dem henvende Dem til utbygger, B.Lukashaugen, e-post: team.alpin@teamalpin.no Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle