Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jørgen dales veg 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Jørgen dales veg 8
  • Beskrivelse: Hei. Lurer på hvorfor det er så elendig måking, skraping strøing av veien til Marikollen skole. Det er isete sporet og dårlig vedlikehold. ER det ingen av dere som har barn og tenker på at en slik vei venter på en tragisk ulykke ettersom gangstien ligger rett ved vei uten noen sikring. Det ferdes mange barn som ikke er trygge. Har selv sett utallige biler i grøfta mot gang sti. Det er bare et tids spørsmål før en slik hendelse gjør at bilen treffer gangveien og en gruppe barn. Det er heller ikke satt opp pinner slik at man lettere kan se veg skulder ved mye snø. Skammelig og helt utrolig at dette ikke er gjort noe med.
    Jørgen dales veg 8
  • Svar: Hei! Vi har befart denne strekningen, og ser at den har blitt utfordrede å kjøre på. Vegen vil bli høvlet. Ellers tar vi avstand fra din beskrivelse om det er skammelig. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle