Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr.Gundahlsvei og Parkveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Dr.Gundahlsvei og Parkveien
  • Beskrivelse: Er det noen som kan rydde for is og snø på disse veiene?Fjellgata og Rådhusgata er ikke noe bedre:( På forhånd takk :)
    Dr.Gundahlsvei og Parkveien
  • Svar: Hei! Vi vurderer forholdene kontinuerlig, og ser at det er is, spor og ruglete flere steder. Vi skjønner at det er ubehagelig å kjøre under slike forhold. Derfor er det viktig å tilpasse farten etter forholdene, og sko seg etter føreforholdene. Dersom det blir verre vil høvling bli vurdert, hvis ikke er mulig vegene ikke blir høvlet før neste mildvær. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle