Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skrivervegen
  • Beskrivelse: Hei. Det er vanskelig fremkommelig med bil på skrivervegen i området ned mot Toresheimvegen. Mye løssnø opp på gammel is og veldig sporete. Ikke greit å ferdes som fotgjenger heller og her passerer en del skolebarn. Fint om dere kan ta tak i dette i løpet av kort tid - uansett om det har kommet 7,5 cm snø eller ikke.
    Skrivervegen
  • Svar: Hei! Vi så på forholdene i dag, og det er den lille bakken mellom Toresheimvegen og bakketoppen på Skrivervegen som er problemet. Vi vurderte forholdene som ubehagelige, men kjørbare. Det er et problem at alle kjører på midten, da ender man opp med tre spor, og da blir det utfordrende å møtes med bil. Vi følger med, og blir det verre skal vi høvle strekningen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle