Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen
  • Beskrivelse: I tre uker nå har vi som bor langs Snarevegen på Granli tålmodig ventet på vegskraping. Vegen har et tjukt islag i bånn, der det er mange hull og ujevnheter, og IKKE MINST tre dype hjulspor langs store deler av vegen. Disse er vanskelige å komme ut av når man møter noen. I helgene er det ganske mange som også kjører et stykke inn på Liermoen for å gå på ski, og det kan lett oppstå møte-ulykker. "Den moderne måten" å brøyte på, med en liten lett bil og en plog eller et skjær som ikke går ned mot veibunnen, hjelper lite og ingenting slik vi har det nå!
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en befaring og vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle