Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Persvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Persvegen
  • Beskrivelse: Hvorfor blir Persvegen ikke strødd, samtidig som alle våre "naboveier" blir det. I dag 28.januar var det umulig å ta seg ut med fra Persvegen pga skøyteis. Dette finner vi oss ikke i. Dette skjer gang etter gang.
    Persvegen
  • Svar: Hei! Alle kommunale boligveger skal ha tilnærmet likt vedlikehold. Vi skal sjekke om dere har blitt avglemt, eller om det regnet bort. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle