Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trymsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Trymsvei
  • Beskrivelse: Hei! snørydding i Trymsvei er for dårlig. Man kommer seg nesten ikke ned og hvertfall ikke OPP. Det ligger en Kiwi-butikk og restaurant nederst og flere avstår fra å handle/besøke spisested pga ufremkommelighet. Det hjelper ikke at selve parkeringsplassen er godt ryddet.
    Trymsvei
  • Svar: Hei! Vegene er brøytet. Det brøytes når det har snødd 7,5 cm. Værforhold/temperatur/tørr snø, gjorde i en periode at sålen ikke bant seg etter brøyting. Noe som medførte at snøsålen løsnet og ble som løs snø. Dermed så det ut som det ikke var brøytet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle