Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen/Skrivervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Toresheimvegen/Skrivervegen
  • Beskrivelse: Toresheimvegen/Skrivervegen har vært dårlig brøyet i vinter. Det har nå en stund ligget mye løssnø i veibanen. I betraktning av hvor mange skolebarn som ferdes der bør dere prioritere dette. Vegene utgjør en sikkerhetsrisiko for fotgjengere, i forhold til biltrafikken.
    Toresheimvegen/Skrivervegen
  • Svar: Hei! Vegene er brøytet. Det brøytes når det har snødd 7,5 cm. Værforhold/temperatur/tørr snø, gjorde i en periode at sålen ikke bant seg etter brøyting. Noe som medførte at snøsålen løsnet og ble som løs snø. Dermed så det ut som det ikke var brøytet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle