Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sagåvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sagåvegen
  • Beskrivelse: Gatelys turpromenaden på vestsiden av gangbru har slukket.
    Sagåvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedringsrunde har startet opp i uke 6, men om akkurat de lyspunktene det her er snakk om har jeg fått tilbakemelding om at ved rådende forhold og føre tør de ikke ta seg hit med liftbilen. Utbedring avventes. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle