Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Skogvei 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre Skogvei 1
  • Beskrivelse: Det andre gatelyset opp i Glåmlia har vært mørkt siden jul! Dette er ikke bra, da det er midt i svingen!
    Nedre Skogvei 1
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedringsrunde har startet opp i uke 6, men vil strekke seg over noe lengre tid pga.kapasitet hos Eidsiva energi . Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle