Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledvegen 22

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sjøendledvegen 22
  • Beskrivelse: Har gjentatte ganger klaget på mørke gatelys. Det er fortsatt problemer med at lysene virker ene dagen, for så å ikke virke dagen etter, dette gjelder to stk, og en som er mørk hele tiden. Håper dere fikser opp i dette. Mvh Anita
    Sjøendledvegen 22
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedringsrunde har startet opp i uke 6, men vil strekke seg over noe lengre tid pga.kapasitet hos Eidsiva energi . Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle