Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røde Kors veien 4, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Røde Kors veien 4, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Det er en kum i forbindelse med veien, denne er nå over bakkenivået og det ser ut som veien rundt kummen har sklidd ut mot skråningen mot aldersboligene.
    Røde Kors veien 4, Kongsvinger
  • Svar: Hei! GIVAS har utbedret forholdet! Med venlligst hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle