Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien 21, 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien 21, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: 3 kveld uten gate lys. Må da gå ann å få fiksa snart. Veldig ofte uten gate lys. Mens andre steder har da lys. Kanskje utbedre litt i ledninger eller noe her så de ikke går så ofte.
    Eventyrstien 21, 2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Slik det oppfattes fra flere meldinger er det et større område (sone) som er mørkt. Dersom Eidsiva har mulighet vil det bli ordnet før. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle