Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solvegen, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Solvegen, Kongsvinger
  • Beskrivelse: Veldig glatt i denne bakken. Hadde vært veldig fint med grus. Biler kommer nesten sidelengs nedover. Tråstadvegen trenger også grus
    Solvegen, Kongsvinger
  • Svar: Hei! Grusing vil bli vurdert utført i dag eller i morgen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle