Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Georg Stangs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Georg Stangs gate
  • Beskrivelse: Hvorfor blir ikke Georg Stangs gt. brøytet og strødd sammen med de andre gatene i Øvrebyen. Det siste snøfallet og snøsmeltingen har gjort gaten til en akebakke uten ett gruskorn. Livsfarlig for gående og heller ikke ufarlig for kjørende. Det må strøes omgående!
    Georg Stangs gate
  • Svar: Hei! Georg Stangs gate skal vedlikeholdes på lik linje med de andre vegene i området. Skal sjekke om det er gjort. På den annen side nådde vi snømengder tett opp til 7,5 cm (grensen før brøiting), noe som ved væromslag medfører vanskelige kjøreforhold, i tillegg til at snøsålen løsner. Strøing vil bli vurdert i dag eller i morgen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning FLT
Se 20 siste saker eller alle