Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 136

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien 136
  • Beskrivelse: Har ikke de som rydder snø oppover Kongeveien svingbart skjær på veiskraper si. Hele innkjøringen var I dag fylt med snøklumper så store og tunge at det var problemer med å flytte disse.
    Kongeveien 136
  • Svar: Hei! Dessverre vil vintervedlikehold medføre at snø, slaps og is havner i den enkeltes innkjørsel. Fordelen med at det offentlige holder vegen åpen, er så stor, at den enkelte selv må rydde det som havner i innkjøringene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle