Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sofiesgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sofiesgate
  • Beskrivelse: Etter at nedre del av Sofiesgate ble pusset opp sammen med Jernbanegata ble det anlagt nytt fortau fra Østbanenes Forbruksorening til Røde korsvegen. Dette nyanlagte fortau er frem til nå ikke brøytet, altså på tre vintrsesonger. Ved Rødekorsvegen blir det, enten fra brøyting nærliggende kryss eller fra parkeringsplass, dumpet snø. Ber om at fortauet blir brøytet og at det i fremtiden også vil bli brøytet.
    Sofiesgate
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette, i tilfelle det foreligger en misforståelse mht ansvar. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle