Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mølleveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.01.2015
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Mølleveien
  • Beskrivelse: Flombelysning av Austmarka kirke peker rett ned i bakken og blender trafikk
    Mølleveien
  • Svar: Hei! Dette er ikke et kommunalt anliggende. Du må derfor kontakte kirken, evt. be statens vegvesen ta det opp med kirken. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle