Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: langerudberget
  • Beskrivelse: Det er ikke måket snø etter siste snøfall i hele området. Nå er det snøslaps og dype renner og dersom det nå fryser på blir det "håpløse" forhold både for gående og kjørende. Til info: For borettslagene var det måkt allerede i går morges
    langerudberget
  • Svar: Hei! Skoleveger, gang og sykkelveger, og busstraseer vil bli prioritert i første omgang. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle