Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 20
  • Beskrivelse: Gatelampe Ved løkkegata 20 har øverste skruen løsnet så den har begynt å gli ut (ser ut å henge igjen i ledningene) samtidig lurer på når lampe i jonas lie gate blir hengt opp
    Løkkegata 20
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet lampa ved Løkkegata 20 ved utbedringsrunde i uke 6. Når det gjelder manglende lampe i Jonas Lies gate, så er vi inne i en prosess for å se på hele gatebelysningen i Øvrebyen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle