Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solbærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Solbærvegen
  • Beskrivelse: Gatelysene i Solbærvegen er for tiden mer slukket enn lysende. De slår seg av og på med ujevne mellomrom. Henger vel sammen med mye nedbør og mildvær, men det burde da gå an å fikse?
    Solbærvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva arbeider fortsatt med utbedring. De har vært i Hyllebærvegen og Solbærvegen i dag tidlig og da har jeg mottatt melding om at det lyser. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle