Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

2219 Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: 2219 Brandval
  • Beskrivelse: Flere mørke lys på Brandval bru
    2219 Brandval
  • Svar: Hei Dette er formidlet til Eidsiva, men armaturer på Brandvalbrua, åtte i tallet, med tilhørende kabler og stolper er gammelt og dårlig og for lengst modent for utskifting. Ved utskifting av pærer, kan de lyse og de kan lyse kort tid, veldig ustabilt. Lyset kan være borte neste dag. Dette er beklagelig. Eidsiva har vært her 18.12, så håper at de lyser en tid nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle