Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien 38
  • Beskrivelse: Mørk gate atter en gang på andre natta.
    Eventyrstien 38
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Årsaken til at veglyet har vært borte nå har sannsynligvis med strømbruddet om kvelden 09.12. Nå, 11.12 kl. 09.45, mottatt melding fra Eidsiva om at de har fått veglyset i orden igjen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle