Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen ( Fra Rv210 til Fv373)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tuskinvegen ( Fra Rv210 til Fv373)
  • Beskrivelse: Tuskinvegen trenger grusing, er skjøytebane.
    Tuskinvegen ( Fra Rv210 til Fv373)
  • Svar: Hei! Forholdene forandrer seg ofte på denne årstiden, men å strø Tuskinvegen vil kun bli gjort ved svært glatte langvarige forhold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle