Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterven 16

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blomsterven 16
  • Beskrivelse: BØNN: Går det an å skifte til gult lys i gatelykt i Grubevegen, like ved innkjøring til Hus Blomstervegen 16, og rett på nedsiden i Blomstervegen 16. Dette pga. Store problemer med det skarpe hvite lyset ( svært ømfientlig for sterkt hvitt lys). Jeg vet dere har gjort det andre steder etter spørsmål..På forhånd tusen takk!!!!
    Blomsterven 16
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det har vært utbedringsrunde i uke 48/49, som har strukket seg ut i uke 50.. Det har vært veldig mye mørke veglys rundt omkring så Eidsiva har ikke fått vært alle steder. Det vil bli kjørt med to lag og to biler for å prøve å få utbedret det aller meste i løpet av uke 51. Dersom det viser seg at det er andre feil enn skift av pærer får vi ikke gjort dette før jul. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle