Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Lyngvegen/Konglevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Krysset Lyngvegen/Konglevegen
  • Beskrivelse: Store hull i asfalten
    Krysset Lyngvegen/Konglevegen
  • Svar: Hei! Vi har bestilt lapping av disse hullene! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle