Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mygglivegen 43

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Mygglivegen 43
  • Beskrivelse: står en lysstolpe uten lys i mygglivegen rett utenfor hus nr 43
    Mygglivegen 43
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det har vært utbedringsrunde i uke 48/49, som har strukket seg ut i uke 50.. Det har vært veldig mye mørke veglys rundt omkring så Eidsiva har ikke fått vært alle steder. Det vil bli kjørt med to lag og to biler for å prøve å få utbedret det aller meste i løpet av uke 51. Dersom det viser seg at det er andre feil enn skift av pærer får vi ikke gjort dette før jul. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle