Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bregnevegen
  • Beskrivelse: Meldt flere ganger over flere år. Sist 17.10.2014. Det eneste som er gjort er at utbygger har rettet opp igjen markeringsmerke som var der. Ikke fylt opp e.l. Nå er det på tide at det blir lagt fast dekke snarest. Enten får utbygger få frist på noen dager eller så får kommunen gjøre det på utbyggers regning.
    Bregnevegen
  • Svar: Hei! Kongsvinger kommunes Geir Harald Korsmo, tlf. 91318156, følger opp denne saken fra vår side. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle