Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve Stokkes vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Trygve Stokkes vei
  • Beskrivelse: Hele veien er mørklagt. Lite hyggelig for alle skoleelevene som går til skolen.
    Trygve Stokkes vei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle