Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Marthe Plassens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Marthe Plassens veg
  • Beskrivelse: Det er fortsatt mørkt gatelys ved: 1. 1. stolpe i krysset ved Marthe plassens veg og Gamle Bæreiavegen i Lia, selve stolpen står i veggrøfta til Gamle Bæreiavegen. 2. Følgende mørke gatelys i Jernbanegata: a) 3 stk. stolper på rekke regnet fra veikrysset ved gamle bankbygget til DNB. b) 1 stk. stolpe rett ut for lokalene til Block Watne. c) 1 stk. stolpe rett ut for lokalene til Mega. 3. 1 stk. mørkt gatelys i Glommengata ved krysset til Holtvegen. Stolpen står på samme side som Mega-bygget og gir lys ut til gangfeltet.
    Marthe Plassens veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle